Holowanie samochodu to nasza specjalność

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem nowego, czy nieco już starszego pojazdu, zawsze może spotkać Cię na drodze zupełnie nieoczekiwana awaria. Mnóstwo stresu, negatywne emocje i poczucie straconego czasu. Doskonale wiemy, co czują kierowcy w takich sytuacjach i dlatego oferujemy profesjonalne oraz ekspresowe holowanie samochodu na terenie Szczecina, jak i w najbliższych okolicach miasta. Jesteśmy specjalistami w swoim zawodzie i dlatego nie tylko działamy 24h na dobę, ale także oferujemy kompleksowe wsparcie drogowe, w tym między innymi:

  • transport auta do wskazanego miejsca;
  • pomoc przy awaryjnym odpalaniu;
  • dowóz paliwa;
  • wymiana uszkodzonej opony w aucie na miejscu.

Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja profesjonalnego podejścia do każdego powierzonego nam zadania. Autoholowanie realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnych lawet o dużej ładowności, które obsługiwane są przez najlepszych pracowników.

Gdy potrzebujesz autoholowania, skontaktuj się z nami

Jeśli więc tylko zdarzy Ci się nieprzyjemna przygoda na drodze, zgłoś się do nas jak najszybciej. Telefony odbieramy przez 24h na dobę, cały tydzień i natychmiast reagujemy na każde zgłoszenie. Na terenie Szczecina oraz w bliskich okolicach miasta oferujemy pomoc drogową, jak i możemy zająć się odholowaniem samochodów po wypadku. Ofiarom wypadków i kolizji pomagamy dodatkowo w likwidacji szkód, jak i również w uzyskaniu pojazdu zastępczego na czas naprawy uszkodzeń z OC sprawcy. Postaw więc na wsparcie profesjonalistów.