Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak nieprzyjemnym zaskoczeniem jest nieudana próba porannego uruchomienia samochodu przez rozładowany akumulator. Całkowitemu wyładowaniu baterii z pewnością sprzyjają ujemne temperatury. Nierzadko brak prądu po dłuższym postoju to również efekt zwarcia w instalacji lub po prostu nieumyślnego pozostawienia włączonego oświetlenia. Nasza firma ze Szczecina oferuje swoją profesjonalną pomoc w takich sytuacjach. Szybko zjawimy się na miejscu i zajmiemy się awaryjnym odpaleniem pojazdu.

Przypominamy, że w przypadku większości współczesnych samochodów próba uruchomienia silnika „na pych” jest bardzo ryzykowna. Może się to skończyć awarią katalizatora, a nawet przestawieniem rozrządu i tym samym uszkodzeniem całej jednostki napędowej. Nasi pracownicy wyposażeni są jednak w profesjonalne przewody zapłonowe, z których pomocą są w stanie uruchomić w krótkim czasie każde auto. W przypadku trudnego dostępu do unieruchomionego pojazdu wykorzystujemy specjalistyczny akumulator przenośny.

Jeśli więc masz problem z uruchomieniem swojego samochodu, zgłoś się do nas już teraz. Ekspresowo dojedziemy w każde miejsce na terenie Szczecina i okolic, a następnie w profesjonalny i bezpieczny sposób uruchomimy silnik.