Awaryjne odpalanie aut

 

 

Awaryjne odpalanie aut to usługa kompleksowa. Odpalamy także samochody ciężarowe oraz sprzęt budowlany. Jest godzina 7:00 rano, poniedziałek, a Ty po aktywnie spędzonym weekendzie śpieszysz się do pracy. Wsiadasz do samochodu i czar pięknego, słonecznego poranka pryska. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak nieprzyjemnym zaskoczeniem jest nieudana próba porannego uruchomienia samochodu przez rozładowany akumulator. Całkowitemu wyładowaniu baterii z pewnością sprzyjają ujemne temperatury w okresie jesienno-zimowym. Nierzadko brak prądu po dłuższym postoju to również efekt zwarcia w instalacji lub po prostu nieumyślnego pozostawienia włączonego oświetlenia. Nasza firma ze Szczecina oferuje swoją profesjonalną pomoc w takich sytuacjach. Szybko zjawimy się na miejscu i zajmiemy się awaryjnym odpaleniem pojazdu.

Przypominamy, że w przypadku większości współczesnych samochodów próba uruchomienia silnika „na pych” jest bardzo ryzykowna. Może się to skończyć awarią katalizatora, a nawet przestawieniem rozrządu i tym samym uszkodzeniem całej jednostki napędowej. Lepiej zatem zaufać nam, bo kilkuminutowe oczekiwanie na przyjazd naszego zespołu będzie dużo mniej kosztowne niż naprawa całego silnika. Nasi pracownicy wyposażeni są jednak w profesjonalne przewody zapłonowe, z których pomocą są w stanie uruchomić w krótkim czasie każde auto. W przypadku trudnego dostępu do unieruchomionego pojazdu wykorzystujemy specjalistyczny akumulator przenośny. Dla nas nie ma zadań niemożliwych, a w dodatku działamy przez całą dobę, więc awaryjne odpalanie aut w Szczecinie, szczególnie w czasie zimowych miesięcy, to dla nas codzienność.

Jeśli więc masz problem z uruchomieniem swojego samochodu, zgłoś się do nas już teraz. Ekspresowo dojedziemy w każde miejsce na terenie Szczecina i okolic, a następnie w profesjonalny i bezpieczny sposób uruchomimy silnik. Działamy przez całą dobę, więc nie ma najmniejszego problemu, jeśli akurat rozładowany akumulator pokrzyżował Twoje plany wczesnego wyjazdu. Zawsze staramy się dotrzeć na miejsce najszybciej, jak się tylko da. Awaryjne odpalenie auta w Szczecinie może przebiec nadzwyczaj sprawnie. Nie ma też obaw o uszkodzenie elektroniki nowoczesnych samochodów. Nasi ludzie to wysokiej klasy fachowcy, którzy stale się dokształcają, a dodatkowo wyposażeni są w sprzęt do zadań specjalnych.