Pomoc Drogowa Kołbaskowo 24h

Pomoc Drogowa Kołbaskowo 24h to holowanie z Niemiec do Polski. W krótkim czasie dojedziemy do miejsca awarii lub kolizji, sprawnie załadujemy pojazd i zawieziemy do Polski. Obsługujemy całe Niemcy, ale z racji położenia najszybciej dojedziemy na autostrady A11 A20 A10 A2 A24

Wszelkiego rodzaju zdarzenia drogowe pojawiają się zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie, paraliżując nasz harmonogram dnia. Niezaprzeczalnie jest to zmora wszystkich użytkowników samochodów. Służbowa podróż do kluczowego Klienta, albo upragniony wyjazd na wakacje z całą rodziną i… awaria, która skutecznie niweczy nasze skrupulatnie układane plany. Wiemy, jak stresujące są takie chwile i jak bardzo jest wtedy potrzebna szybka auto pomoc. Dlatego też działamy nieprzerwanie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nasza Pomoc Drogowa w Kołbaskowie jest dostępna cały czas.

Nasza oferta jest kompleksowa, a do tego elastyczna, przez co jej dopasowanie do indywidualnych potrzeb nie stanowi żadnego problemu. Holownik24h ze Szczecina nie tylko zajmuje się samym transportem pojazdów 24h na dobę. Nasze usługi nie ograniczają się jednak tylko do transportu mniej lub bardziej uszkodzonych samochodów i innych pojazdów. Jeżeli zatem zostałeś poszkodowany wskutek losowego zdarzenia drogowego, nie musisz się martwić o formalności. Na pewno nie pozostawimy Cię osamotnionego w tej przykrej sytuacji. .

autolaweta Szczecin

Dlaczego warto wybrać nasze autolawety?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak stresująca bywa nagła awaria samochodu gdzieś w trasie, daleko od domu i nierzadko z dala od większych miejscowości. Wystarczy jednak tylko jeden telefon, a nasza autolaweta ze Szczecina bardzo szybko dotrze na miejsce zdarzenia. Obszar działania naszej autolawety to nie tylko Szczecin, lecz również okoliczne wsie i miasteczka. Jeśli tylko będzie to możliwe, pomożemy usprawnić auto na drodze lub przetransportujemy je bezpiecznie do wskazanego punktu. W razie potrzeby pomożemy Ci również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z przykrą sytuacją, która Cię spotkała. Wesprzemy Cię również w kwestii organizacji auta zastępczego z OC sprawcy. Działamy przez 24h, 7 dni w tygodniu i nasza autolawety zawsze są w pełni gotowe do drogi.

Specjalizujemy się nie tylko w kompleksowej pomocy drogowej. Wynajem lawet w Szczecinie od naszej firmy to także świetna opcja dla osób sprowadzających auto z zagranicy lub chcących po prostu sprawnie i bezpiecznie przetransportować pojazd z jednego punktu do drugiego. Nasza laweta 24h działająca w Szczecinie i okolicach to także świetny sposób na przewóz auta na wszelkiego rodzaju eventy. Jeśli więc dysponujesz takim modelem, zapewnimy mu bezpieczny i sprawny transport. W naszej wypożyczalni zawsze indywidualnie ustalamy cenę każdej usługi. Już teraz zapraszamy do kontaktu.

Nie tylko najlepsze autolawety 24h na dobę w Szczecinie

To, że nasza autolaweta w Szczecinie jest najlepszym wyborem, już wiesz. To jednak nie koniec, lecz początek palety usług dodatkowych, którymi Cię miło zaskoczymy. Zawsze podejmujemy próbę naprawienia Twojego auta na miejscu. Jeżeli posiadasz stosunkowo stary samochód, jakich wiele jeździ po naszych drogach, to jest szansa, że awaria to jakaś drobnostka, która nie wyklucza go z dalszego użytkowania. Wtedy tylko przywracamy go do życia i rozstajemy się w dobrych humorach. Jeżeli jednak sprawa jest dużo poważniejsza i Twój pojazd został nieodwracalnie uszkodzony w Szczecinie, nasza laweta zabierze go do miejsca garażowania. Nasi pracownicy natomiast pomogą Ci w załatwieniu formalności i zorganizują auto zastępcze z ubezpieczenia sprawcy wypadku.

Niezależnie zatem, czy Twoja sprawa pozwala na szybkie i sprawne rozwiązanie, czy też będziesz potrzebował bardziej kompleksowej opieki – wesprzemy Cię w każdym przypadku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jesteśmy po to, by pomagać kierowcom w ich codziennych trudach i zmaganiach z losem.

laweta szczecin 24h