Pomoc Drogowa Szczecin Autoholowanie 24h

Pomoc Drogowa Szczecin Autoholowanie 24h to kompleksowa pomoc w razie awarii lub kolizji. Zapewniamy Autoholowanie 24h na dobę. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem nowego, czy nieco już starszego pojazdu, zawsze może spotkać Cię na drodze zupełnie nieoczekiwana awaria. Niestety nieszczęśliwe zdarzenia losowe zdarzają się każdemu. Ogromne korki, niedostosowanie infrastruktury i wciąż niski poziom kultury jazdy. Mnóstwo stresu, negatywne emocje i poczucie straconego czasu. Doskonale wiemy, co czują kierowcy w takich sytuacjach i dlatego oferujemy profesjonalne oraz ekspresowe holowanie samochodu na terenie Szczecina, jak i w najbliższych okolicach miasta. Mając na uwadze wszelkie możliwe okoliczności zdarzenia, zachowujemy się profesjonalnie i kulturalnie. Jesteśmy specjalistami w swoim zawodzie i dlatego nasza pomoc drogowa działa 24h na dobę. Pomoc Drogowa to nasza specjalność, w tym:

  • transport auta do wskazanego miejsca;
  • pomoc przy awaryjnym odpalaniu;
  • dowóz paliwa;
  • wymiana uszkodzonej opony w aucie na miejscu.

Nasze wieloletnie doświadczenie i wysoki poziom obsługi Klienta to gwarancja profesjonalnego podejścia do każdego powierzonego nam zadania. Autoholowanie realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnych lawet o dużej ładowności, które obsługiwane są przez najlepszych pracowników. Wszystkie nasze pojazdy są stale serwisowane i sprawdzane pod kątem ewentualnych usterek. Systematyczne bieżące przeglądy i stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników to gwarancja zadowolenia z naszych usług. Z nami holowanie samochodu w Szczecinie bądź jego okolicach to czysta przyjemność.

Gdy potrzebujesz autoholowania, skontaktuj się z nami

Jeśli więc tylko zdarzy Ci się nieprzyjemna przygoda na drodze, zgłoś się do nas jak najszybciej. Oferujemy szereg kompleksowych usług, wśród których autoholowanie w okolicach Szczecina stanowi tylko część. Telefony odbieramy przez 24 h na dobę, cały tydzień i natychmiast reagujemy na każde zgłoszenie. Na terenie Szczecina oraz w bliskich okolicach miasta oferujemy pomoc drogową, jak i możemy zająć się odholowaniem samochodów po wypadku. Ofiarom wypadków i kolizji pomagamy dodatkowo w likwidacji szkód, jak i również w uzyskaniu pojazdu zastępczego na czas naprawy uszkodzeń z OC sprawcy. Holowanie pojazdu w Szczecinie lub jego okolicach to tylko jedna z wielu naszych usług. Do wszystkich podchodzimy jednak bardzo poważnie i kompleksowo. Zadowolenie Klienta to nasza wizytówka. Postaw więc na wsparcie profesjonalistów.

holowanie auta szczecin

Holowanie auta i kompleksowe wsparcie 24h na dobę w Szczecinie i okolicach

Od wielu lat działamy na rynku, oferując całodobowe holowanie auta w Szczecinie i okolicach, Pomoc drogową świadczymy też na terenie Niemiec oraz całej UE. Nasza flota markowych pojazdów holowniczych pozwala na przewóz nie tylko samochodów osobowych, lecz również motocykli czy quadów. Jeżeli poszukujesz transportu dla nietypowego pojazdu i nie jesteś pewien, czy będziemy w stanie zrealizować Twoje zlecenie – nie czekaj na ostatnią chwilę i skontaktuj się z nami. Nasza całodobowa infolinia czeka na telefon od Ciebie. Dzięki temu, że wszystkie nasze holowniki serwisujemy na bieżąco, jesteśmy w stanie świadczyć swoje usługi nieprzerwanie przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Holowanie w Szczecinie przez 24h to zatem nie tylko puste hasło, lecz realnie wykonywana przez nas ciężka praca na najwyższym możliwym poziomie.

Warto pamiętać, że holowanie to tylko początek. Nasze kompleksowe usługi wsparcia to m.in. próba naprawy auta na miejscu zdarzenia. Wierzymy, że takie podejście gwarantuje Twoje zadowolenie i przede wszystkim oszczędność czasu. W bardziej poważnych przypadkach, gdy np. uszkodzenia są nieodwracalne, pomagamy w sprowadzeniu pojazdu zastępczego opłaconego z OC sprawcy wypadku. Wiemy, jak stresujące bywają zdarzenia drogowe i często sprawca ma więcej do powiedzenia niż ofiara. Dlatego też podchodzimy do tematu pragmatycznie, pomagając Ci w dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności. Działamy całodobowo w okolicach Szczecina. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie.

holowanie samochodu szczecin