Wypożyczalnia lawet – wynajem w Szczecinie

Kolizja drogowa, awaria samochodu na trasie, a może pilna konieczność przetransportowania pojazdu na dużą odległość? To przypadki sytuacji, w których z pewnością warto będzie skorzystać z naszych usług. Oferujemy profesjonalny, sprawny, a do tego niedrogi wynajem lawety w każdej sytuacji. Szybko dotrzemy we wskazane miejsce, załadujemy pojazd na naszą lawetę, a następnie przetransportujemy go do wskazanego miejsca.

Nasza oferta jest kompleksowa, a do tego elastyczna, przez co jej dopasowanie do indywidualnych potrzeb nie stanowi żadnego problemu. Wypożyczalnia lawet ze Szczecina nie tylko zajmuje się samym transportem pojazdów 24h na dobę. W przypadku kolizji drogowej pomagamy naszym Klientom w likwidacji szkody i ubieganiu się o samochód zastępczy finansowany z OC sprawcy.

Dlaczego warto wybrać nasze autolawety?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak stresująca bywa nagła awaria samochodu gdzieś w trasie, daleko od domu i nierzadko z dala od większych miejscowości. Wystarczy jednak tylko jeden telefon, a nasza autolaweta ze Szczecina bardzo szybko dotrze na miejsce zdarzenia. Jeśli tylko będzie to możliwe, pomożemy usprawnić auto na drodze lub przetransportujemy je bezpiecznie do wskazanego punktu. Działamy przez 24h, 7 dni w tygodniu i nasza autolawety zawsze są w pełni gotowe do drogi.

Specjalizujemy się nie tylko w kompleksowej pomocy drogowej. Wynajem lawet w Szczecinie od naszej firmy to także świetna opcja dla osób sprowadzających auto z zagranicy lub chcących po prostu sprawnie i bezpiecznie przetransportować pojazd z jednego punktu do drugiego. W naszej wypożyczalni zawsze indywidualnie ustalamy cenę każdej usługi. Już teraz zapraszamy do kontaktu.